Miedź Legnica 27 - 32 Vive Targi Kielce

mr
To było wspaniałe wydarzenie dla legnickiego sportu. Wspaniała walka, która daje Miedzi nadzieję na przyszłość.

Miedź zagrała zupełne bez kompleksów z jedną z najlepszych drużyn na Świcie. Zaowocowało to wspaniałym widowiskiem i niezłym wynikiem.

Taki przebieg miał ten mecz:

60 min - Koniec meczu 27:32

59 min - Jest 26:31. Kibice dziękują legniczanom na stojąco. Bez względu na wynik końcowy to piękny mecz

58 min - Odpowiedź Vive

57 min - Trafienie Achruka i jest 25:30. Wita i jest 26:30!

55 min - Vive po raz kolejny trafia.Wojtek Czuwara pojawia się na parkiecie i rzuca. Jest 24:30

54 min - Karny dla Miedzi i kara 2 min dla Vive. Skrabania niestety nie trafia

52 min - Vive się odblokowało i znów powiększa przewagę. Jest 23:29

51 min - Wita i jest 23:27

49 min - Bramka dla gości. Jest 22:26. Kolejne trafienie Vive

47 min - Karny dla Miedzi. Trafia Skrabania! Jest 21:25. Buchwald i jest 22:25. Hala szaleje! Kryński znów broni!!!

45 min - Miedź już w komplecie po 2 minutach kary dla Wity. Jest 18:25. Kontra Miedzi. Kolejna !! Jest 20:25. Kryński gra fenomenalne zawody. Bogdan Wenta musi wziąć czas!

43 min - Czwarta z rzędu obrona Kryńskiego

41 min - Fantastyczne trafienie Gregora. Jest 17:24

40 min - Kara 2 minut dla Vive i karny dla Miedzi, który na bramkę zamienia Skrabania

38 min - Trafienie Skrabani

37 min - Goście znów na odskakują i jest 14:23. Vive gra "drugim" składem

ZDJĘCIA Z TEGO MECZU ZOBACZYCIE TUTAJ

34 min - Gra toczy się bramka za bramkę. Jest 14:21

Rozpoczynamy drugą połowę

30 min - Przerwa. Jest 12:19

28 min - Buchwald po raz kolejny. Tomczak trafia z karnego i Jarowicz wędruje na ławkę kar

27 min - Rzuca Buchwald i jest 9:17. Brygier z kontry i jest już 10:17

25 min - Jurecki atomowym rzutem zdobywa 17 bramkę dla Vive

24 min - Kryński fenomenalnie w bramce, powstrzymuje Jurasika

23 min - Wynik nadal bez zmian, w ataku podopieczni Marka Motyczyńskiego

21 min - Jest 8:16 a na ławkę kar wędruje Piwko

21 min - Trafienie Buchwalda

19 min - Vive odskakuje Miedzi i jest już 7:14

17 min - Dla Miedzi trafia Jarowicz

16 min - Vive kontruje i przegrywamy już 6:11

14 min - Tomczak nie potrafi pokonać Kryńskiego. Piękna kontra Miedzi i bramka Skrabani

12 min - Buntić trafia i jest 5:9

11 min - Wita zdobywa bramkę

10 min - Szmal broni rzut Gregora i trafia Musa. Jest 4:8

9 min - Trafia Tkaczyk i Vive odskakuje legniczanom. Jest 4:7

8 min - Piękna akcja Jureckiego i jest 4:6

6 min - Jarowicz i jest 4:4. Olafsson jednak nie pozostaje dłużny

4 min - Buchwald i jest 2:3. Odpowiedź Vive. Trafia Gregor i broni Kryński. Piekielnie szybki mecz

3 min - Buchwald do Wity i jest 1:2. Tkaczyk i znów dwubramkowa przewaga gości

2 min - Trafia Jurecki i Vive i już prowadzi 2:0

1 min - Rozpoczyna Vive. Olafsson i goście prowadzą

Zawodnicy pojawiają się na parkiecie. Gromkie brawa dla Legniczan za awans do fazy play-off.

Za kilka minut zaczynamy. Hala pęka w szwach. Tłumy przyjechały na wspaniały mecz i podziękować piłkarzom i trenerom Miedzi za ostatnie zwycięstwo.