Zmiany będą obowiązywać na trzy godziny przed każdym meczem i około 1,5 godziny po każdym spotkaniu.
Linie specjalne na Euro:
* Autobus S2 oraz Tramwaje T1, T2 na trasie STADION-CENTRUM
* Autobus S1 na trasie STADION-LOTNISKO
* Autobus F1 na trasie LOTNISKO-CENTRUM
Linia F1 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 15 minut w godzinach 5:00-12:00;-
- co 6 minut w godzinach 12:00-15:00.
Trasa linii F1: Port Lotniczy - Graniczna - Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa - Klecińska - Estakada Gądowianka - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Nowy Świat - Rynek
Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Graniczna - Port Lotniczy
Linia S2 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 4 minuty w godzinach 15:00-18:00 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej o godz. 17:20
- co 4 minuty w godzinach 19:45-21:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu).
Trasa linii S2:
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Nowy Świat - Rynek
Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Górnicza - Pilczycka - Królewiecka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Linia tramwajowa T1 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 12 minut w godzinach od 15:00 do 18:00 (ostatni kurs o godz. 17:30 z przystanku "Świdnicka") i
- co 12 minut w godzinach od 19:45 do 21:45.
Trasa T1:
Przed meczem:
Świdnicka - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Podwale - Świdnicka - pl. Teatralny - Widok - Świdnicka
Po meczu:
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Szewska - Grodzka - Nowy Świat - Rynek
Rynek - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Linia tramwajowa T2 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 12 minut w godzinach od 15:00 do 18:00 (ostatni kurs o godz. 17:15 z przystanku "Galeria Dominikańska") i
- co 12 minut w godzinach od 19:45 do 21:45.
Trasa linii T2:
Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica - Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Galeria Dominikańska
Ponadto, dodatkowa komunikacja wahadłowa (tzw. shuttle bus) kursować będzie pomiędzy lotniskiem a centrum, w każdy dzień przed meczem i dzień po meczu
Linia S1 będzie kursowała z częstotliwością:
- co 30 minut w godzinach 5:00-12:00;
- co 10 minut w godzinach 12:00-15:00;
- co 4 minuty w godzinach 15:00-18:00
- co 4 minuty w godzinach 19:45-21:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu)
Trasa linii S1:
Port Lotniczy - Graniczna - Węzeł Wrocław Lotnisko - Autostradowa Obwodnica Wrocławia - Węzeł Stadion Wrocław - Szczecińska - Kosmonautów - al. Śląska - Królewiecka - Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - al. Śląska - Kosmonautów - Szczecińska - Węzeł Stadion Wrocław - Autostradowa Obwodnica Wrocławia - Węzeł Wrocław Lotnisko - Graniczna - Port Lotniczy
Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?